Polska, srebrny Krzyż Zasługi z przywieszką, tło ramion krzyża i otoku tarczy pod ..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 22:34:40
130578
Opis: Polska - II RP powojenna 1944-1952, srebrny Krzyż Zasługi z przywieszką, tło ramion krzyża i otoku tarczy pod czerwoną emalią, środek okręgu pod białą emalią
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 40 x 40 mm, z wstążką, emalia uszkodzona

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 729

1)  65 zł
2)  60 zł