Polska, medal na 300-lecie Unii Polski, Litwy i Rusi, 1869

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 22:32:00
130576
Opis: Polska - XIX-wieczna emigracja, medal na 300-lecie Unii Polski, Litwy i Rusi, 1869, autorstwa P. Tasseta, Aw: Trójpolowy herb polsko-litewsko- ruski pod koroną królewską i napis w otoku WOLNI Z WOLNYMI RÓWNI Z RÓWNYMI, poniżej sygnatura P.TASSET, Rw: Wieniec z kłosów i liści dębowych i napis poziomy TRZECHSETNA ROCZNICA UNII POLSKI LITWY I RUSI 1569 11 SIERPNIA 1869, na boku punca CUIVRE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 64 mm, nieznaczne uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: H-Cz. 8036 (R2)

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1233

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł