Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1851 B

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 22:27:20
130879
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Wilhelm 1831-1884, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1851 B, Braunschweig
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 36.68 g, patyna
Literatura: AKS 73, Dav. 633, Thun 119

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 221

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  920 zł
4)  900 zł