Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1685

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 22:26:00
130507
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Karol II 1665-1700 - Brabancja, patagon, 1685, Bruksela
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.01 g, ciemna patyna, mennicze pęknięcie krążka, bardzo ładnie zachowany jak na ten typ monety
Literatura: Delmonte 343, Dav. 4491

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 364

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  175 zł
5)  165 zł
6)  135 zł