Polska, 20 groszy, 1949

Polska, 20 groszy, 1949

Polska, 20 groszy, 1949

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 22:05:40
131076
Opis: Polska - Polska powojenna 1945-1952 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 20 groszy, 1949, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 207b

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 999

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  32 zł
4)  20 zł