Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 M-W

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 21:51:40
131079
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 M-W, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1172, Plage 412

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 720

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  115 zł
6)  105 zł
7)  95 zł
8)  60 zł