Polska, ort, 1652

Polska, ort, 1652

Polska, ort, 1652

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 21:46:40
130553
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668, ort, 1652, Wschowa, litery MW pod głową wołu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1713, Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 327

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  310 zł
5)  240 zł