Polska, 1/4 ecu, 1580 ? /9

Polska, 1/4 ecu, 1580 ? /9

Polska, 1/4 ecu, 1580 ? /9

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 21:41:20
130552
Opis: Polska - Henryk Walezy 1573-1575-1589, 1/4 ecu, 1580 ? /9, Rennes
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Duplessy 1133

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 148

1)  180 zł