Rosja, 5 rubli, 1938

Rosja, 5 rubli, 1938

Rosja, 5 rubli, 1938

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 21:20:40
131137
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, 5 rubli, 1938, seria Эз, numeracja 934748
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po delikatnej konserwacji, złamane w pionie
Literatura: Muradyan 2.28.6

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1331

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  38 zł
5)  34 zł
6)  30 zł