Rosja, 3 ruble, 1938

Rosja, 3 ruble, 1938

Rosja, 3 ruble, 1938

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 21:20:20
131136
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, 3 ruble, 1938, seria зД, numeracja 717051
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, złamane w pionie
Literatura: Muradyan 2.28.4

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 467

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  40 zł
5)  28 zł