Polska, 50 złotych, 28.08.1925

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 20:35:20
98709
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 50 złotych, 28.08.1925, seria L, numeracja 5939749
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane, ale bez naddarć, po konserwacji, rzadkie
Literatura: Lucow 623 (R3), Miłczak 62a

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 201

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  125 zł
5)  75 zł