Wielka Brytania, medal międzynarodowej wystawy cukierników w Londynie, 1903

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 22:39:57
130132
Opis: Wielka Brytania - Edward VII 1901-1910, medal międzynarodowej wystawy cukierników w Londynie, 1903, sygnowany T&JB, Aw: Napis 1903 / BREMSTERS L / LONDONDERRY otoczony wieńcem zbożowym, Rw: Krocząca Demeter w prawo, trzymająca kłosy zboża i sierpc, wokoło napis w dwóch wierszach THE CONFECTIONERS BAKERS AND ALLIED TRADERS / ANNUAL INTERNATIONAL EXHIBITION, LONDON
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 48.5 mm, srebro 56.41 g, uderzenia na obrzeżu widoczne na stronie odwrotnej

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 382

1)  170 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  125 zł