Niemcy, medal 200-lecie Augsburskiego pokoju religijnego, 1755

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 22:37:39
130135
Opis: Niemcy - Regensburg, medal 200-lecie Augsburskiego pokoju religijnego, 1755, sygnowany LOOS, Aw: Chrystus na łodzi na nabrzeżu Dunaju, trzymający księgę, prawą dłoń unosząc ku niebiosom, w tle miasto Regensburg (Ratyzbona), u góry napis TVTAM POST..., Rw: Siedmiowierszowy napis SECVLARIS RECORDATIO...RATISBONAE, u dołu I.C.R.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 37.5 mm, srebro złocone 14.49 g

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 208

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł