Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 22:20:01
130159
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1818 СПБ ПС, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 124, Adrianov 1818в

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 165

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  290 zł
4)  280 zł