Polska, 3 grosze, 1840 MW
Polska, 3 grosze, 1840 MW
Cena wylicytowana: 120 zł
130183
Opis: |
Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze, 1840 MW, Warszawa, z kropką po dacie |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, ślady korozji |
Iger KK.40.1.a, Kop. 9369 (R), Bitkin 1206, Plage 195 |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 271
1) 120 zł
2) 120 zł
3) 90 zł
4) 80 zł
min |