Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 21:54:20
130237
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, końcówka napisu na awersie PR, skrócona data 23 nad herbem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD23e-8

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 245

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  160 zł
4)  150 zł