Polska, ort, 1614

Polska, ort, 1614

Polska, ort, 1614

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 21:53:34
130155
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1614, Gdańsk, kropka za łapą niedźwiedzia, kropki po bokach krzyża nad herbem miasta, duża cyfra 4 w dacie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik, moneta w opakowaniu firmy PCGS z oceną XF40
Literatura: Shatalin GD14-6 (R2)

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 267

1)  940 zł
2)  920 zł