Zakończenie: 01-09-2016 20:30 ÷ 22:43
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, brakteat protekcyjny
126869
Święty Wojciech stojący z pastorałem po prawej unosi rękę... | III |
1 000 zł szac. 1 500 zł 243 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Austria, talar, 1708
129023
| II+ |
980 zł szac. 800 zł 542 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, Odznaka Pamiątkowa Krzyż Harcerski z okresu Walk o Niepodległość
129208
wykonawca i sygnatura na nakrętce W. Gontarczyk, na stron... | I |
960 zł szac. 400 zł 2820 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1828 СПБ НГ
128914
| III+/II- |
900 zł szac. 600 zł 439 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, 3 marki, 1927/A
129016
100-lecie portu w Bremie (100 Jahre Bremerhaven) | I- |
860 zł szac. 500 zł 1225 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1762/MMД ДM
128908
| III- |
840 zł szac. 400 zł 1564 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 3 centy, 3.03.1863
128864
| I |
820 zł szac. 800 zł 307 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1524
129233
odwrócona cyfra 4 w dacie | II+/I- |
820 zł szac. 100 zł 478 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1528 V
129234
odmiana z literą V pod Pogonią, odwrócone litery N na rew... | III+ |
820 zł szac. 400 zł 391 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1837 M-W
128893
| III |
820 zł szac. 600 zł 326 wyświetleń |
9 | zakończona |