Zakończenie: 01-09-2016 20:30 ÷ 22:43
Polska, Orzełek na czapkę Legionów Polskich
129216
| III |
360 zł szac. 250 zł 743 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Odznaka Pamiątkowa Krzyż Harcerski z okresu Walk o Niepodległość
129208
wykonawca i sygnatura na nakrętce W. Gontarczyk, na stron... | I |
960 zł szac. 400 zł 2411 wyświetleń |
8 | zakończona |