Zakończenie: 01-09-2016 20:30 ÷ 22:43
Polska, medal pamiątkowy Za Wojnę 1918-1921
129218
dodatkowo dokument nadania medalu z dnia 18 XII 1928 r. i... | II |
105 zł szac. 100 zł 1643 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Odznaka Pamiątkowa Krzyż Harcerski z okresu Walk o Niepodległość
129208
wykonawca i sygnatura na nakrętce W. Gontarczyk, na stron... | I |
960 zł szac. 400 zł 2411 wyświetleń |
8 | zakończona |