Zakończenie: 01-09-2016 20:30 ÷ 22:43
II Rzeczpospolita 1918-1939, Krzyż Harcerski
129209
rozprowadzany od przełomu 1935/1936 do wybuchu wojny, na ... | II |
110 zł szac. 50 zł 2352 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Odznaka Pamiątkowa Krzyż Harcerski z okresu Walk o Niepodległość
129208
wykonawca i sygnatura na nakrętce W. Gontarczyk, na stron... | I |
960 zł szac. 400 zł 2412 wyświetleń |
8 | zakończona |