Niemcy, 5 marek, 1903/G

Niemcy, 5 marek, 1903/G

Niemcy, 5 marek, 1903/G

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 22:26:32
128923
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk I 1856-1907, 5 marek, 1903/G, Karlsruhe
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ruda patyna
Literatura: AKS 152, Jaeger 33

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 379

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł