Polska, 3/4 rubla = 5 zlotych, 1838 M-W

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 22:16:57
128894
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 zlotych, 1838 M-W, Warszawa, po 5 gałązce 2 jagódki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1144, Plage 360

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 137

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  195 zł
4)  180 zł
5)  175 zł