Polska, 3 grosze, 1812/I.B.

Polska, 3 grosze, 1812/I.B.

Polska, 3 grosze, 1812/I.B.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 22:13:53
128990
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 3 grosze, 1812/I.B., Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger KW.12.1.a, Plage 89, Kop. 3679

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 155

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  40 zł
5)  36 zł