Cesarstwo Rzymskie, follis, 310-311

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 21:55:06
129127
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galeriusz 305-311, follis, 310-311, Nicomedia, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP C GAL VAL MAXIMIANVS P F AVG; Rw: Geniusz z modiusem na głowie stojący w lewo, trzymający paterę i róg obfitości, GENIO AVGVSTI CMH, w odcinku SMNA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 6.74 g, patyna, ładnie zachowany
Literatura: RIC 66a

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 112

1)  100 zł
2)  95 zł