Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 252-253
Zakończenie: 01-09-2016 21:50:07
129124
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Trebonian Gallus 251-253, sestercja, 252-253, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, IMP CAES C VIBIVS TREBONIANVS GALLVS AVG; Rw: Pietas stojąca w lewo z uniesionymi rękoma, u jej stóp płonący ołtarz, PIETAS AVGG |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | 19.23 g, mennicze pęknięcie krążka, patyna |
| Literatura: | RIC 117a |
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena szacunkowa: 160 zł
Ilość odsłon: 136