Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 340-325 pne
Zakończenie: 01-09-2016 21:41:18
129080
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Tauryda - Pantikapea, brąz, ok. 340-325 pne, Aw: Głowa Satyra w lewo,; Rw: Łuk i strzała, ΠΑΝ[ΤΙ] |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 6.95 g, zielona patyna |
| Literatura: | MacDonald 59, Anokhin 1022 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 114