Grecja i posthellenistyczne, brąz, II w. pne
Zakończenie: 01-09-2016 21:37:05
129052
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Pergamon, brąz, II w. pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie w prawo; Rw: Lecąca sowa trzymająca w szponach gałązkę laurową, u góry ΑΘΗΝΑΣ, w polu I-B, u dołu ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 2.77 g |
| Literatura: | Sear 3963 var |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 164