Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma bilonowa, 205-180 pne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 21:35:33
129044
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Egipt - Ptolemeusz V Epiphanes 204-180 pne, tetradrachma bilonowa, 205-180 pne, Aw: Głowa bogini (Izis?) w prawo, Rw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami w lewo, wokoło ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΟΥ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 16.08 g, zielona patyna
Literatura: SNG Cop. 247

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 303

1)  90 zł