Grecja i posthellenistyczne, hemiobol, V w. pne
Cena wylicytowana: 80 zł
129036
| Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Karia, hemiobol, V w. pne, Aw: Głowa lwa w lewo; Rw: Lecący ptak w kwadracie incusum |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 6 mm, 0.19 g |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 282
1) 80 zł
2) 75 zł
| min |