Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 21:06:48
128881
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 złotych, 1.07.1948, seria AA, numeracja 7680551
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ślad po złamaniu w pionie, zagniecenie na górnym marginesie, banknot po subtelnej konserwacji, pierwsza dwuliterowa seria - rzadsze
Literatura: Lucow 1285 (R2), Miłczak 138e

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 169

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  75 zł
6)  65 zł