Polska, 200 złotych, 1986

Polska, 200 złotych, 1986

Polska, 200 złotych, 1986

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 22:00:51
128803
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 200 złotych, 1986, Warszawa, Ochrona Środowiska /Sowa/ - PRÓBA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel 29.5 mm, nakład 6.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz P450a

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 152

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  100 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  46 zł