Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1838 MW

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 21:49:21
128707
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1838 MW, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1171, Plage 410

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 161

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  48 zł