Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 176

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 21:18:41
201127
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz 161-180, sestercja, 176, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, M ANTONINVS AVG GERM SARM TR P XXX P P; Rw: Clementia stojąca w lewo, trzymająca paterę i berło, IMP VIII COS III CLEMENTIA AVG
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 20.25 g, zielona patyna
Literatura: RIC 1160, Sear 4984

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 402

1)  250 zł
2)  240 zł