wydawnictwa zagraniczne, Gernot Schnee - Sächsische Ta;er 1500-1800

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 21:17:09
128470
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Gernot Schnee - Sächsische Ta;er 1500-1800, wydawnictwo P.N. Schulten, Frankfurt am Main 1982
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 476 stron formatu A4, bogato ilustrowany, oprawa twarda kartonowo-płócienna z obwolutą

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 296

1)  90 zł