wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek; Corpus Nummorum Gedanensis; Gdańsk 2000

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 21:14:51
128830
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek; Corpus Nummorum Gedanensis; Gdańsk 2000
Stan zachowania: jak nowy,
Dodatkowe informacje: oprawa twarda lakierowana, ponad 300 stron opisu i zdjęć monet, medali i żetonów gdańskich

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 873

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł