Polska, 500 złotych, 1944

Polska, 500 złotych, 1944

Polska, 500 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 20:57:59
128409
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 1944, "obowiązkowe" seria BK, numeracja 660930
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: zgięty w połowie, drobne zagniotki, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 1143, Miłczak 119b

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 185

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  540 zł
4)  400 zł
5)  270 zł
6)  185 zł
7)  180 zł