Zakończenie: 28-07-2016 20:30 ÷ 22:34
Polska, 20 złotych, 1980
128621
Łódź 1905 - PRÓBA | I |
40 zł szac. 40 zł 230 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1979
128620
Centrum Zdrowia Dziecka - PRÓBA | I/I- |
24 zł szac. 30 zł 120 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1979
128619
Centrum Zdrowia Dziecka - PRÓBA | I |
36 zł szac. 30 zł 162 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1979
128618
Międzynarodowy Rok Dziecka - PRÓBA | I/I- |
65 zł szac. 100 zł 231 wyświetleń |
2 | zakończona | |
do XVIII wieku, medal sygnowany autorstwa Friedricha Loosa wybity w 1789 r. ofiarowany królowi przez posła pruskiego Luchesiniego dla up
128617
Aw: Pomnik króla Jana III w Łazienkach (Sobieski na koniu... | III |
800 zł szac. 1 200 zł 236 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal chrzcielny z XVIII w.
128616
Aw: Trzy drzewa laurowe rosnące w donicach (jedno starsze... | I- |
120 zł szac. 200 zł 258 wyświetleń |
1 | zakończona | |
128615
Aw: Trzy drzewa laurowe rosnące w donicach (jedno starsze... | III+ |
— start 75 zł 266 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal autorstwa Antoniego Schäffera oraz Henryka Boltschauera z 1786 roku wybity na 400-lecie uniwersytetu w Heidelbergu
128614
Aw: Głowa władcy w prawo, CAR THEODOR P F AVG INSTAVRATOR... | II+ |
65 zł szac. 100 zł 228 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Włochy, medal z 1771 roku wybity z okazji zaślubin Ferdynanda z Marią Beatryczą d'Este
128613
Aw: Popiersia małżonków w prawo, FERDINAND A A M BEATRIX ... | II |
75 zł szac. 120 zł 323 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal zaślubinowy z XVIII w.
128612
Aw: Zaślubiona para podająca sobie dłonie nad płonącym oł... | III+ |
90 zł szac. 150 zł 278 wyświetleń |
1 | zakończona |