Zakończenie: 28-07-2016 20:30 ÷ 22:34
do XVIII wieku, medal sygnowany autorstwa Friedricha Loosa wybity w 1789 r. ofiarowany królowi przez posła pruskiego Luchesiniego dla up
128617
Aw: Pomnik króla Jana III w Łazienkach (Sobieski na koniu... | III |
800 zł szac. 1 200 zł 236 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Szwecja, Replika złotego medalu olimpijskiego sygnowanego E. Lindberg z Olimpiady w..
128491
Replika złotego medalu olimpijskiego sygnowanego E. Lindb... | I |
50 zł szac. 80 zł 503 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, medal zaślubinowy z początku XVIII wieku, niesygnowany
128609
Aw: Promieniejące Oko Opatrzności, niżej dwa gorejące ser... | I- |
410 zł szac. 400 zł 337 wyświetleń |
3 | zakończona |