Zakończenie: 28-07-2016 20:30 ÷ 22:34
Włochy, medal z 1771 roku wybity z okazji zaślubin Ferdynanda z Marią Beatryczą d'Este
128613
Aw: Popiersia małżonków w prawo, FERDINAND A A M BEATRIX ... | II |
75 zł szac. 120 zł 323 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal "przyjaźni", niesygnowany wybity ok. 1800 roku
128608
Aw: Stojąca postać w stroju antycznym, wsparta na kolumni... | III+ |
170 zł szac. 250 zł 357 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal autorstwa Antoniego Schäffera oraz Henryka Boltschauera z 1786 roku wybity na 400-lecie uniwersytetu w Heidelbergu
128614
Aw: Głowa władcy w prawo, CAR THEODOR P F AVG INSTAVRATOR... | II+ |
65 zł szac. 100 zł 228 wyświetleń |
2 | zakończona | |
do XVIII wieku, medal sygnowany autorstwa Friedricha Loosa wybity w 1789 r. ofiarowany królowi przez posła pruskiego Luchesiniego dla up
128617
Aw: Pomnik króla Jana III w Łazienkach (Sobieski na koniu... | III |
800 zł szac. 1 200 zł 236 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Szwecja, Replika złotego medalu olimpijskiego sygnowanego E. Lindberg z Olimpiady w..
128491
Replika złotego medalu olimpijskiego sygnowanego E. Lindb... | I |
50 zł szac. 80 zł 503 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Maria Dąbrowska, 1987
128447
wydany przez PTAiN w Kaliszu | I |
12 zł szac. 10 zł 441 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Śląsk, medal zaślubinowy z początku XVIII wieku, niesygnowany
128609
Aw: Promieniejące Oko Opatrzności, niżej dwa gorejące ser... | I- |
410 zł szac. 400 zł 337 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal X rocznica pontyfikatu - Jan Paweł II 1988
128446
wydany przez PTAiN w Szczecinie | I |
26 zł szac. 20 zł 576 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Józef Piłsudski - Naczelnik Państwa, 1986
128448
wydany przez PTAiN | I |
46 zł szac. 10 zł 2083 wyświetleń |
6 | zakończona |