Rosja, 50 kopiejek, 1912 ЭБ

Rosja, 50 kopiejek, 1912 ЭБ

Rosja, 50 kopiejek, 1912 ЭБ

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2016 22:26:55
128337
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1912 ЭБ, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 91, Kazakov 417

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 979

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł