Niemcy, 3 marki, 1914/D
Niemcy, 3 marki, 1914/D
Cena wylicytowana: 140 zł
128262
| Opis: |
Niemcy - Bawaria - Ludwik III 1913-1918, 3 marki, 1914/D, Monachium |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
AKS 210, Jaeger 52 |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 209
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 110 zł
| min |