Niemcy, 3 marki, 1911/A

Niemcy, 3 marki, 1911/A

Niemcy, 3 marki, 1911/A

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2016 22:17:43
128259
Opis: Niemcy - Anhalt - Dessau - Fryderyk II 1904-1918, 3 marki, 1911/A, Berlin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna na rewersie
Literatura: AKS 43, Jaeger 23

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 162

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  180 zł
7)  150 zł