Polska, ort, 1756
Polska, ort, 1756
Cena wylicytowana: 90 zł
128283
| Opis: |
Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1756, Lipsk, szerokie popiersie z szeroką koroną bez obcięcia naramiennika zbroi |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, ślady po lakierowaniu |
Kahnt 689 var. c |
Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 220
1) 90 zł
2) 85 zł
3) 75 zł
| min |