Polska, ort, 1756
Polska, ort, 1756
Cena wylicytowana: 260 zł
128282
| Opis: |
Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1756, Lipsk, szerokie popiersie z szeroką koroną bez obcięcia naramiennika zbroi |
| Stan zachowania: |
III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kahnt 689 var. c |
Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 244
1) 260 zł
2) 250 zł
3) 240 zł
4) 155 zł
5) 95 zł
6) 90 zł
| min |