Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2016 21:57:47
128280
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1592, Ryga
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Iger R.92.1.b, Gerbaszewski 8

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 177

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  145 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  90 zł