Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2016 21:55:29
128278
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, końcówka napisu PR
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: krążek wycięty z końca blaszki, patyna
Literatura: Shatalin GD25b-3

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 147

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  125 zł