Polska, ort, 1625
Polska, ort, 1625
Cena wylicytowana: 210 zł
128278
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, końcówka napisu PR |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
krążek wycięty z końca blaszki, patyna |
Shatalin GD25b-3 |
Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 175
1) 210 zł
2) 200 zł
3) 185 zł
4) 135 zł
5) 130 zł
6) 125 zł
| min |