Polska, trojak, 1601
Polska, trojak, 1601
Cena wylicytowana: 42 zł
128317
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1601, Wschowa, odmiana z gwiazdką na końcu napisu otokowego na rewersie |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
dziurawy |
Iger W.01.5.d/b (R) |
Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 145
1) 42 zł
2) 40 zł
3) 38 zł
| min |