Polska, trojak, 1599
Polska, trojak, 1599
Cena wylicytowana: 125 zł
128315
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Wschowa, mała kryza króla |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Iger W.99.2.a |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 128
1) 125 zł
2) 120 zł
3) 110 zł
4) 100 zł
5) 80 zł
| min |