Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2016 21:50:07
128308
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Bydgoszcz, litery G na awersie jak C, litera B z prawej strony herbu Lewart
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger B.98.5.d/a (R1) - podobny

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 140

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  80 zł
6)  80 zł