Polska, trojak, 1598
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 115 zł
128308
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Bydgoszcz, litery G na awersie jak C, litera B z prawej strony herbu Lewart |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger B.98.5.d/a (R1) - podobny |
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 154
1) 115 zł
2) 110 zł
3) 110 zł
4) 100 zł
5) 80 zł
6) 80 zł
| min |